Power Profit Grzegorz Hoszowski

Grzegorz Hoszowski

właściciel

licencja  nr 19519

Nazywam się Grzegorz Hoszowski i jestem licencjonowanym pośrednikiem nieruchomości ( nr licencji. 19519).
Oferuję Państwu usługi z zakresu pośrednictwa w wynajmie, zakupie i sprzedaży wszystkich rodzajów nieruchomości. Moim głównym obszarem działalności jest południowo – zachodnia część województwa dolnośląskiego, a w szczególności powiaty: lubański, lwówecki, jeleniogórski i zgorzelecki.

Sprawdzam wszystkie nieruchomości pod kątem prawnym i fizycznym, pomagam również klientom przygotować nieruchomość do procesu sprzedaży , tworzę dokumentację  fotograficzną i prowadzę wielokanałową sprzedaż danej nieruchomości, na żądanie klienta, prowadzę także proces negocjacji ceny i pozostałych warunków transakcji, doprowadzam bezpiecznie sprzedaż do końca, współpracując z notariuszem i monitorując cały czas bezpieczeństwo i pewność całej operacji przenoszenia własności.
Oprócz kompleksowych usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, pomagam klientom również w uzyskaniu korzystnego kredytu hipotecznego, firmowego czy gotówkowego, gdyż współpracuje jako pośrednik kredytowy z większością banków na rynku. Uzupełnieniem kompleksowej obsługi klienta zajmuję się również pośrednictwem ubezpieczeniowym, mając w ofercie większość towarzystw działających na rynku.
Dzięki wieloletniej działalności, na rynku: nieruchomości, kredytów i ubezpieczeń, mogę służyć klientom moją unikalna wiedzą i doświadczeniem w tych obszarach które bardzo często się przenikają i uzupełniają.
Wychodząc naprzeciw potrzebom moich klientów, które pojawiają się przy okazji sprzedaży nieruchomości, współpracuję również z firmami remontowo-budowlanymi, firmami sprzątającymi, rzeczoznawcami, notariuszami i adwokatami, dzięki czemu pomagam klientom również rozwiązywać wszelkie problemy związane z nieruchomościami.
Jestem otwarty, na potrzeby i oczekiwania klienta a każdą nieruchomość traktuję z szacunkiem w wyjątkowy, indywidualny sposób, dostosowując schemat działań do jej specyfiki.

Nieruchomości
Ubezpieczenia
Oferta kredytów