Mieszkanie, 66 m2, Leśna

Mieszkanie na sprzedaż, Leśna

39 000 PLN

590 PLN/m2

Opis

 Leśna - ul.Kochanowskiego * mieszkanie o pow. 66,10m2  + pomieszczenie przynależne o pow. 10,40m2 * mieszkanie do gruntownego remontu * 


Na sprzedaż lokal mieszkalny znajdujący się na I piętrze, budynku 4-lokalowego położnego w Leśnej przy ulicy Kochanowskiego.

Budynek 4-lokalowy wraz z budynkami gospodarczymi i komórkami lokatorskimi położony jest na 2 działkach o łącznej powierzchni 646m2.

Budynek mieszkalny w zabudowie wolnostojącej, dwukondygnacyjny, bez podpiwniczenia z poddaszem użytkowym, wykonanym w technologii tradycyjnej przed 1945r.

Stan techniczny budynku słaby - budynek po pożarze dachu.

Teren posiada podstawowe uzbrojenie :

- sieć elektroenergetyczna,

- sieć wodociągowa,

- sieć kanalizacyjna


Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego - 66,10 m2   w tym:

pokój - 24,70m2,

pokój - 20,70m2,

kuchnia - 12,70m2,

łazienka z WC - 8,00m2

Powierzchnia przynależna do lokalu wynosi 10,40 m2 i jest to komórka znajdująca się w budynku niemieszkalnym.

Powierzchnia użytkowa razem z przynależnościami wynosi - 76 ,50m2 .

Udział w działce i w elementach wspólnych budynku wynosi 30 ,00%.

Lokal mieszkalny do gruntownego remontu (uszkodzony w trakcie pożaru poddasza),po uprzednim wykonaniu dachu i remoncie stropu nad I piętrem konieczne jest : wykonanie tynków, wykonanie podłóg, wymiana stolarki drzwiowej, wykonanie instalacji wewnętrznej.  

Lokalizacja w pobliżu centrum Leśnej, a jednocześnie nieco na uboczu, w cichej, spokojnej okolicy, sprawia, że jest to doskonałe miejsce do życia i wypoczynku. Nieruchomość jest dobrze skomunikowana, położenie blisko centrum miasta, blisko do szkoły, urzędów, ośrodka zdrowia, poczty, sklepów. 


Otoczenie:
Leśna i okolice, to miejsce wyjątkowo urokliwe. Pobliskie Góry i Pogórze Izerskie, malownicze szlaki, idealne do wycieczek rowerowych i wędrówek pieszych.

Przepiękne, dziewicze tereny, kompleksy leśne, jeziora: Złotnickie, Leśniańskie z zabytkową zaporą i zalewem. Liczne zabytki i atrakcje turystyczne, piękne zamki i pałace (Zamek Czocha, Zamek Rajsko, Dolina Pałaców i Ogrodów), sztolnie i podziemne trasy turystyczne.

Blisko do Czech i Niemiec. Wyjątkowo szeroka paleta możliwości aktywnego wypoczynku, sporty wodne żeglarstwo, kajaki, łódki na położonych w pobliżu jeziorach.

Położony nieopodal kurort górski Świeradów-Zdrój, stwarza warunki do uprawiania narciarstwa zjazdowego, z Koleją Gondolowa na Stóg Izerski i projektowanym nowym wyciągiem na Świeradowiec.

Unikalne trasy do narciarstwa biegowego, w pobliskich Jakuszycach oraz na `Magistrali Izerskiej` po stronie czeskiej. Wyjątkowe, słynne na całą Polskę trasy rowerowe (ponad 100km tras Singletrack).


Świeradów- Zdrój jest również znanym uzdrowiskiem. Sanatoria, Aquapark, liczne SPA i centra odnowy biologicznej, przyciągają kuracjuszy zarówno z Polski jak i z zagranicy.

W Leśnej znajduje się też "Perłowy szlak nad rzeką Kwisą" z malowniczymi widokami. Otoczenie z wyjątkowymi atrakcjami turystycznymi i bazą do uprawiania licznych dyscyplin sportowych, sprawiają, że jest to miejsce, doskonałe do życia i wypoczynku..

Odległości orientacyjne:
Jelenia Góra - 39 km, Szklarska-Poręba - 34 km, Zgorzelec - 25 km,
Lubań - 12 km, Świeradów-Zdrój - 17 km, Gryfów Śląski - 12 km, Zamek Czocha - 3 km, Jezioro Złotnickie - 10 km, Jezioro Leśniańskie i Przystań Żeglarska "Izery" - 4 km
Granica z Niemcami i Autostrada A4 -25 km, Granica z Czechami - 4 km

Cena: zostanie ustalona w wyniku przetargu 

Cena wywoławcza: 39.000 zł

  minimalne postąpienie 1% (390zł)

Prowizję pośrednika pokrywa sprzedający.


Masz więcej pytań? Chcesz zobaczyć nieruchomość na żywo?

Zadzwoń i umów się na spotkanie.

Serdecznie zapraszam na prezentację i do kontaktu
                                                                                     
Grzegorz Hoszowski

Licencja zawodowa pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 19519

Tel.  606 381785


Oferta nr 780399 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 780399
Typ oferty Mieszkanie
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 39 000 PLN
Cena za m2 590 PLN
Liczba pokoi 2
Piętro 1
Liczba pięter 2
Powierzchnia 66 m2
Miejscowość Leśna
Ulica/Osiedle Jana Kochanowskiego
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat lubański
Gmina Leśna