Działka budowlana, 3 939 m2, Smolnik

Działka budowlana na sprzedaż, Smolnik

299 000 PLN

76 PLN/m2

Opis

Malownicza, duża działka budowlana Leśna Smolnik 

Leśna .  Smolnik . duża działka budowlana . pow.3938,9m2 . malownicza okolica . media: prąd . woda . kanalizacja . światłowód. dojazd asfaltowy .spokój wsi + bliskość miasta wśród zieleni .
piękna wyjątkowa lokalizacja . do zamieszkania lub jako inwestycja . 


Działka budowlana w atrakcyjnej lokalizacji, położona we wsi Smolnik, przylegającej do miasta Leśna położonym na przepięknym Pogórzu Izerskim. Jej głównymi atutami jest położenie, na spokojnej wsi a jednocześnie blisko miasta oraz dostępne media.  Na wyjątkowość tej lokalizacji ma również wpływ, otoczenie, działka sąsiaduje z niewielkim kompleksem leśnym, który dodaje jej niezwykłego uroku.


Atuty:
1. Nieruchomość o doskonałej lokalizacji, w pobliżu gór, jezior, lasów.

2. Bliskość  atrakcji turystycznych: Zamek Czocha, Jeziora Złotnickie i Leśniańskie z Przystanią Żeglarską `Izery`` i kurort turystyczno-uzdrowiskowy Świeradów-Zdrój, z Koleją Gondolową na Stóg Izerski, trasami narciarskimi i rowerowymi, szlakami górskim.                         
3. Przeznaczenie działki w MPZP;tereny zabudowy zagrodowej, uzupełniające: zabudowa mieszkaniowo-usługowa, budynki gospodarcze, budynki garażowe, place zabaw, wiaty rekreacyjne 
4.Media:                                                                                           prąd (na sąsiednich działkach) 
woda (na sąsiednich działkach)
kanalizacja (bezpośrednio na działce) 
światłowód (na sąsiednich działkach)
bezpośredni dojazd drogą asfaltowa.


Otoczenie:
Leśna i okolice, to miejsce wyjątkowo urokliwe. Pobliskie Góry i Pogórze Izerskie, malownicze szlaki, idealne do wycieczek rowerowych i wędrówek pieszych. Przepiękne, dziewicze tereny, kompleksy leśne, jeziora: Złotnickie, Leśniańskie z zabytkową zaporą i zalewem. Liczne zabytki i atrakcje turystyczne, piękne zamki i pałace (Zamek Czocha, Zamek Frydlant, Zamek Rajsko, Dolina Pałaców i Ogrodów), sztolnie i podziemne trasy turystyczne. Wyjątkowo szeroka paleta możliwości aktywnego wypoczynku, sporty wodne żeglarstwo, kajaki, łódki na położonych w pobliżu jeziorach. Położony nieopodal kurort górski Świeradów-Zdrój, stwarza warunki do uprawiania narciarstwa zjazdowego, z Koleją Gondolowa na Stóg Izerski i projektowanym nowym wyciągiem na Świeradowiec. Unikalne trasy do narciarstwa biegowego, w pobliskich Jakuszycach oraz na `Magistrali Izerskiej` po stronie czeskiej. Wyjątkowe, słynne na całą Polskę trasy rowerowe (ponad 100km tras Singletrack). Świeradów- Zdrój jest również znanym uzdrowiskiem. Sanatoria, Aquapark, liczne SPA i centra odnowy biologicznej, przyciągają kuracjuszy zarówno z Polski jak i z zagranicy. W Leśnej znajduje się też `Perłowy szlak nad rzeką Kwisą` z malowniczymi widokami. Otoczenie z wyjątkowymi atrakcjami turystycznymi i bazą do uprawiania licznych dyscyplin sportówych, sprawiają, że jest to miejsce, które przyciąga turystów przez cały rok. 
Odległości orientacyjne:
Jelenia Góra - 40 km, Szklarska-Poręba - 37 km, Zgorzelec - 24 km,
 Świeradów-Zdrój - 18km, Lubań - 11km, Zamek Czocha- 5km
Jezioro Leśniańskie i Przystań Żeglarska `Izery` - 5km
Granica z Niemcami i Autostrada A4 -24 km Granica z Czechami- 4 km

Cena: 299.000zł do negocjacji.
Zdjęcia nie są w stanie, oddać w pełni, uroku i walorów tej lokalizacji.
Przyjedź i sam oceń wyjątkowość tego miejsca.
Serdecznie zapraszam na prezentację i do kontaktu
Grzegorz Hoszowski
Tel.606 381 785


Oferta nr 330399 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 330399
Typ oferty Działka budowlana
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 299 000 PLN
Cena za m2 76 PLN
Powierzchnia 3 939 m2
Miejscowość Smolnik
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat lubański
Gmina Leśna
Własność własność
Dojazd asfaltowa/kostka
Ogrodzenie brak
Kształt działki trapez
Położony w na przedmieściach