Obiekt - inny obiekt komercyjny, 652 m2, Pobiedna

Obiekt - inny obiekt komercyjny na sprzedaż, Pobiedna, Wola Sokołowska

790 000 PLN

1 212 PLN/m2

Opis

Pobiedna bliskie okolice Świeradów-Zdrój/ duża działka inwestycyjna pow.5771m2/ zabudowana budynkami industrialnymi/MPZP- tereny aktywności gospodarczej w tym tereny działalności produkcyjnej, usług, przemysłu, baz i składów/Media: prąd, woda, droga asfaltowa
Na sprzedaż obiekt przemysłowo- biurowy, po byłej tkalni w Pobiednej. Nieruchomość położona jest na dużej działce o powierzchni 5771m2, w centrum Pobiednej przu ul.Dworcowej.
Obiekt składa się z:
1. Hali produkcyjno-magazynowej,
2. Budynku biurowego,
3. Budynku magazynowego
4. Budynku po byłej stacji transformatorowej

MEDIA:
- prąd 
- woda.
-bezpośredni dojazd drogą asfaltową
W MPZP działka ma oznaczenie:
AG  - tereny aktywności gospodarczej w tym tereny działalności produkcyjnej, usług, przemysłu, baz i składów;
2) dopuszcza się lokalizację:
a) zieleni urządzonej, w tym zadrzewień i zakrzywień;
b) urządzeń komunikacji, sieci, obiektów i urządzeń infrastruktury technicznej, miejsc parkingowych i
garaży wolnostojących,
c) mieszkań towarzyszących dla właściciela lub zarządcy;
d) elementów reklamowych i informacyjnych;
e) stacji paliw;
f) usług publicznych i komercyjnych wraz z obiektami i urządzeniami towarzyszącymi.
Otoczenie:
Pobiedna i okolice, to miejsce wyjątkowo urokliwe, piękne dziewicze krajobrazy. Góry i Pogórze Izerskie, które płynnie łączą się z Karkonoszami, malownicze szlaki idealne do wycieczek rowerowych i wędrówek pieszych.
Przepiękne, dziewicze tereny Natura 2000, kompleksy leśne, jeziora: Złotnickie, Leśniańskie z zabytkową zaporą i zalewem, czy położone nieco dalej Berzdorfer See. Liczne zabytki i atrakcje turystyczne, piękne zamki i pałace (Zamek Czocha, Zamek Frydlant, Dolina Pałaców i Ogrodów),"Perłowy szlak nad rzeką Kwisą" z malowniczymi widokami, sztolnie i podziemne trasy turystyczne. 
Wyjątkowo szeroka paleta możliwości aktywnego wypoczynku. Wspaniałe trasy do uprawiania narciarstwa zjazdowego, z Koleją Gondolowa na Stóg Izerski i projektowanym nowym wyciągiem na Świeradowiec. Unikalne trasy do narciarstwa biegowego, w pobliskich Jakuszycach oraz na "Magistrali Izerskiej" po stronie czeskiej. Wyjątkowe, słynne na całą Polskę trasy rowerowe (ponad 100km tras Single track).
Pobliski Świeradów- Zdrój jest również znanym uzdrowiskiem. Sanatoria, Aquapark, liczne SPA i centra odnowy biologicznej, przyciągają kuracjuszy zarówno z Polski jak i z zagranicy. Miasto dynamicznie się rozwija i przyciąga nowe liczne inwestycje, jednocześnie dbając również o coraz większy komfort życia mieszkańców i turystów, czego przykładem jest bezpłatna miejska sieć komunikacyjna, działająca w Świeradowie-Zdroju.
Dynamiczny rozwój miasta, powiązany z profesjonalnym zarządzaniem sprawił, że Świeradów-Zdrój stał się prestiżowym, górskim kurortem turystyczno-uzdrowiskowym. Miejsce to przyciąga nowych mieszkańców, turystów i inwestorów. Jest to wyjątkowo atrakcyjne miejsce, do zamieszkania, wypoczynku oraz pod kątem biznesowo-inwestycyjnym.
Świeradów- Zdrój jest również znanym uzdrowiskiem. Sanatoria, Aquapark, liczne SPA i centra odnowy biologicznej, przyciągają kuracjuszy zarówno z Polski jak i z zagranicy.  Otoczenie z wyjątkowymi atrakcjami turystycznymi i bazą do uprawiania licznych dyscyplin sportówych, sprawiają, że jest to miejsce, które przyciąga turystów przez cały rok. 
Odległości orientacyjne:
Jelenia Góra - 37 km, Szklarska-Poręba - 27 km, Karpacz - 51 km Zgorzelec - 40 km, Świeradów-Zdrój - 3 km, Lubań - 13 km, Zamek Czocha-  15 km, Jezioro Złotnickie "Złoty Potok Resort" - 14 km, Jezioro Leśniańskie i Przystań Żeglarska `Izery` - 16km, 
Granica z Niemcami- 41 km Berzdorfer See - 45 km Görlitz -53 km AutostradaA4 -37 km, Granica z Czechami -5 km, Liberec- 39 km 
Cena: 790.000zł do negocjacji.
Serdecznie zapraszam na prezentację i do kontaktu
Grzegorz Hoszowski
Licencja zawodowa pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 19519
Tel.606 381 785.
Oferta nr 190399 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 190399
Typ oferty Obiekt - inny obiekt komercyjny
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 790 000 PLN
Cena za m2 1 212 PLN
Piętro Parter
Liczba pięter 1
Powierzchnia 652 m2
Powierzchnia działki 5 771 m2
Miejscowość Pobiedna
Dzielnica Wola Sokołowska
Ulica/Osiedle Dworcowa
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat lubański
Gmina Leśna
Własność własność
Rok budowy 1910
Dojazd asfaltowa/kostka
Materiał klinkier
Położony w centrum miasta

Film do Oferty